[INSERT_ELEMENTOR id="4722"]

اضاقه وزنمو شکست دادم!

مدت زمان مصرف: 3 ماه

اعظم ۳۲ شیراز:
احتمالا صدها رژیم های غذایی در طول عمرم سعی کردم و هیچ یک از آنها نتوانست به من کمک کند. 74 کیلو – وزن همیشه پایدار بود. گاهی اوقات من احساس می کردم من با خوردن آب آشامیدنی تازه وزن اضافه می کنم! خوشبختانه، همکار من به من توصیه برا ی کرد. من شگفت زده از نتیجه! 3 هفته طول کشید که 10 کیلو کم کنم و 5 کیلو بعد تقریبا کم شد بدون اینکه بفهم. من نمی توانم از وصف بدن جدیدم باز ایستم! چی بیشتر – وزنم “به عقب” بر نگشت.

چه کسی مصمم به از دست دادن 21 کیلوگرم

مدت زمان مصرف: 2 ماه

پریا 20 تهران:
من می خواستم به شکل رویای من و به ظاهر سعی کردم تمام روش های مدرن: رژیم غذایی، ، چای، کرم ها و دستگاه ورزشی. من موفق به از دست دادن چند پوند اما به سرعت وزن برگشت. با اثر بخشی من را شوکه کرد! در عرض یک ماه از مصرف آن ظاهر من قابل توجهی بهبود یافته: پوست بر روی صورت من برداشته شد، در مورد سلولیت فراموش کردم ! فقط برای دیدن اینکه چه اتفاقی خواهد افتاد من حتی قهوه بدون اینکه در یک رژیم غذایی باشم نوشیدم.هنوز کار می کند!

کاهش وزن شگفت انگیز از … 26 کیلوگرم!

مدت زمان مصرف: 6 ماه

سلماز 31 اصفهان:
من حتی متوجه نشدم که چگونه من به وزن 78 کیلو رسیدم. من تصمیم گرفتم. متاسفانه، رژیم های غذایی به سرعت من را نا امید می کرد. همه آنها کاملا بی فایده بود. سپس همکار من در مورد Coffee Verde گفت. در حال حاضر من آن را به عنوان چیزغیر ممکن به همه توصیه میکنم. من 10 کیلو در ماه اول از دست دادم و به تدریج با آنچه باقی مانده مقابله کردم. من حالم خیلی بهتر است و بیش از پیش خوشحالم.کاهش وزن شگفت انگیز از … 26 کیلوگرم!

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

0
محصول در سایت
0
شعبه فعال در کشور
0
مشتری فعال
پخش ویدیو

مزایای محصولات بی نظیر لاغری نیوشا

بدون محدودیت مواد غذایی - بدون تنش!

در نتیجه کاهش وزن طبیعی بصورت دائمی

بدون رژیم غذایی سخت - بدون خرابی بدن

کنترل خود به معنای بدتر شدن چهره

محدودیت های غذایی که تنش زا هستند

غذاهایی که دوست ندارید کنار بگذارید

باشگاه مشتریان نیوشا

درباره ما

[INSERT_ELEMENTOR id="242"]